Oferta pracy

E-commerce Specialist

PARIS TOBACCO COMMERCIAL sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Paris Tobacco Company specjalizuje się w produkcji wyrobów tytoniowych. W związku z naszym intensywnym rozwojem w Polsce i Europie, powiększamy również nasz zespół w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa przedwdrożeniowa platformy Magento na 14 rynkach;
  • Obsługa powdrożeniowa platformy Magento na rynku polskim wraz z pełną obsługą klienta w okresie przejściowym budowy zespołu;
  • Rozbudowa i optymalizacja strategii sprzedaży online;
  • Systematyczne budowanie sprzedaży w kanale ecommerce;
  • Współpraca z działem marketingu przy budowaniu i prowadzeniu kampanii online oraz z podwykonawcami w ramach prowadzonych akcji marketingowych;
  • Analizowanie efektywności działań SEO oraz innych działań związanych z marketingiem on-line, a także analizowanie działań konkurencji.

Wymagania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w branży ecommerce;
  • Dobra znajomość procesów związanych ze sprzedażą internetową;
  • Zorientowanie na cel i samodzielne realizowanie zadań;
  • Wszechstronne podejście i kreatywność;
  • Znajomość podstawowych narzędzi analityki webowej:
    • Google Analytics;
    • Google Search Console;
    • Google Webmaster Tools;
    • Google Optimize;
    • Yandex;
    • Ahrefs;
  • Doświadczenie w pracy z platformą Magento będzie dodatkowym atutem;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w ramach procedur funkcjonowania firmy
  • Pracę w zespole wyjątkowo sympatycznych i otwartych ludzi
  • Wspaniały widok na centrum Warszawy
Please send your CV with following information clause:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119.)

Without this clause the CV will to be taken into consideration and will be removed.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy