Oferta pracy

e-Commerce Specialist

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie ofertą produktową w sklepach internetowych (m.in. w oparciu o dane z Google Analytics, aktualne kampanie, analizę stanów magazynowych)

  • tworzenie / edycja opisów produktowych i zamieszczanie ich na stronach

  • ustawianie kampanii marketingowych, promocji i ofert specjalnych w sklepach internetowych

  • wprowadzanie do systemu cen specjalnych do produktów, cen klubowych, cen dla określonych segmentów klientów, np. remarketingowych (importem i ręcznie)

  • planowanie i realizacja działań przekładających się na wyniki sprzedaży w kanale E-commerce oraz podnoszenie efektywności działania sklepu (sprzedaż, konwersje, usability)

  • dbanie o prezentację portfolio firmy w serwisach zewnętrznych (porównywarki cenowe, platformy marketplace)

  • przygotowanie materiałów reklamowych (bannery, landing page) - samodzielnie oraz przy współpracy z wewnętrznymi grafikami / zewnętrzną agencją / Centralą na Słowenii

  • analiza ruchu na stronie WWW oraz zachowań użytkowników

  • bieżący monitoring skuteczności prowadzonych działań marketingowych do wyznaczonych KPI

  • cykliczne przygotowywanie raportów i zestawień oraz prezentowanie wniosków z przeprowadzonych analiz

  • śledzenie nowych trendów i możliwości prowadzenia działań w obszarze marketingu internetowego oraz rekomendowanie ulepszeń dla bieżących projektów

  • weryfikowanie poprawności działania strony i ustawionych kampanii

  • dbanie o atrakcyjny i spójny wygląd oferty produktowej na stronie internetowej

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanej strategii e-commerce

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży e-commerce na samodzielnym stanowisku

  • dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)

  • znajomość systemu MAGENTO (warunek konieczny)

  • dobra znajomość narzędzi i metod badania ruchu internetowego (przede wszystkim Google Analytics) oraz analizowania efektów prowadzonych kampanii

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z SEO, SEM, Google Ads

  • proaktywność, chęć ciągłego doskonalenia

To oferujemy

  • unikalną możliwość rozwoju i międzynarodowej wymiany doświadczeń

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych i udział w międzynarodowych projektach

  • dofinansowanie do karty multisport oraz prywatnej opieki medycznej

  • świeże owoce w biurze

  • pracę częściowo zdalną oraz biuro przyjazne psom

  • umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • zniżki na nasze produkty sięgające nawet 50%

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.

Studio Moderna Polska jest częścią dużej, międzynarodowej korporacji działającej na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Posiadamy oddziały w 21 państwach. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla gospodarstw domowych m.in. marek Dormeo, Delimano, Rovus, Walkmaxx, NutriBullet, Wellneo, Top Shop oraz Mango. Nasz model biznesowy składa się z 6 kanałów sprzedaży: sklepów stacjonarnych, 7 sklepów internetowych i kont Allegro, telemarketingu, Printu, B2B oraz sprzedaży telewizyjnej. Dowiedz się o nas więcej: https://www.studio-moderna.com/

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy