Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

E-commerce Specialist with German

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Każdego dnia kilkanaście milionów Klientów na całym świecie zaczyna swój dzień z Westwing.
To tu szukają inspiracji oraz porad, jak urządzić piękny i przytulny dom. Świat topowych marek, designerskich mebli i dodatków z różnych zakątków globu jest dla nich na wyciągnięcie ręki.

A wszystko to dzięki naszemu zespołowi. To w ludziach tkwi tajemnica sukcesu Westwing. Jesteśmy ambitni, kreatywni i zgrani. Wspólnie tworzymy nie tylko silną firmę, ale też przyjazne miejsce pracy.

Chcesz razem z nami budować jeden z największych e-comerce home & living w Europie?

Czujesz, że możesz codziennie inspirować miliony Polaków?

Marzysz o tym, by nie tylko wychodzić, ale i przychodzić do pracy z uśmiechem?

CZEKAMY NA CIEBIE, DOŁĄCZ DO NAS!

MIEJSCE PRACY: Warszawa

The Westwing mission is to inspire and make every home a beautiful home. We are on a quest to bring the wonders of eCommerce for home & living to our more than 30 million members in 14 countries on three continents. In less than 6 years on the market, we have grown to more than 250 million Euros in annual sales, and the opportunity ahead of us is massive.

The Westwing team is the secret to our success. Our more than 1,500 team members balance creativity and style with innovative technology and strong business fundamentals. We are proud to be working with inspiring colleagues who are smart, fun, ambitious, and looking for the challenge to transform an industry and take it into the future.

Do you speak German and would like to work with this language in an international environment? Are you a detail oriented person and working with Excel is not a problem for you? If so, this job is for you! Start your adventure with Westwing!

Do you know German, but you are not experienced?

Don’t worry, we'll teach you! All we need is your enthusiasm and desire to develop.

Workplace: Warsaw

How will your day at work look like? You will ...

  • Work with modern tools and e-commerce systems
  • Customize product description and list of details in German
  • Perform quality control of the content appearing on westwing.de
  • Close cooperation with other departments in Germany
  • Calculate in Excel the prices and margins for the offered products
  • Support the team in ongoing projects

What are our requirements?

  • Very Good German (B2/C1/native) - a necessary condition
  • Good English or Polish - a necessary condition
  • Knowledge of linguistic and stylistic correctness
  • MS Excel skills

What do we offer in return?

  • Attractive salary
  • An indefinite-term contract
  • Occasional possibility to work from home
  • Private medical care, Multisport benefit
  • Ability to develop and gain valuable experience
  • Work in an office building in the center of Warsaw
  • Team building meetings organized by the company
  • Discounts on Westwing’s products

Specjalista E-commerce z j. niemieckim

Znasz dobrze język niemiecki i chcesz pracować w tym języku? Jesteś osobą dokładną i praca z Excelem nie jest Ci obca? Szukasz wyzwań w międzynarodowym środowisku? Jeśli tak, to ta praca jest właśnie dla Ciebie! Rozpocznij swoją przygodę z Westwing!

Znasz bardzo dobrze język niemiecki, ale nie masz doświadczenia?

Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy! Wystarczy nam Twój entuzjazm i chęć rozwoju.

Jak będą wyglądały Twoje obowiązki?

  • praca z nowoczesnymi narzędziami i systemem e-commerce
  • dostosowywanie opisu i listy detali dla produktów w j. niemieckim
  • kontrola jakości treści pojawiających się w serwisie westwing.de
  • ścisła współpraca z innymi działami w Niemczech
  • obliczanie cen oraz marży dla oferowanych produktów w Excelu
  • wsparcie zespołu w pracy nad bieżącymi projektami

Jakie są nasze wymagania?

  • Znajomość języka niemieckiego (B2/C1/native) – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego lub polskiego – warunek konieczny
  • Znajomość poprawności językowo-stylistycznej
  • Znajomość MS Excel

Co oferujemy w zamian?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość pracy od czasu do czasu z domu
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet MultiSport
  • Możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę w biurowcu w centrum Warszawy
  • Wyjścia integracyjne organizowane przez firmę
  • Zniżki na produkty firmowe
Jeśli jesteś odzwierciedleniem przedstawionego profilu i chcesz z nami rozwinąć swoje skrzydła, prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się