Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Specialist

ORGANIQUE Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy polskim producentem kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.
Inspiracją do powstawania naszych kosmetyków jest natura.
Od ponad 20 lat tworzymy kosmetyki z pasją i niezwykłą dbałością o składy. W

W Organique wierzymy, że naturalne piękno życia jest w Tobie. Odkryj je z nami!

Nasza manufaktura oraz zakład produkcyjny zlokalizowane są w Obornikach Śląskich.
To właśnie tam z wielką starannością tworzymy wysokiej klasy kosmetyki przeznaczone zarówno dla klientów detalicznych jak i segmentu profesjonalnego.

Nasze produkty dostępne są w sprzedaży w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

Poszukujemy osoby, która interesuje się e-commerce, ma doświadczenie w pracy z produktem w sklepie internetowym i pracowała na podobnym stanowisku.

Czujesz, że będziesz do nas pasować? Czytaj dalej!

Twoje przyszłe zadania:

- Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży,
- Optymalizacja informacji produktowych pod kątem wyszukiwarek,
- Dbanie o jak najlepszą prezentację produktów w naszym sklepie internetowym oraz innych marketplaceach,
- Wprowadzanie produktów, tworzenie opisów, zarządzanie polityką cenową,
- Analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce,
- Analiza kluczowych współczynników e-Commerce, wyciąganie wniosków i optymalizacja rozwiązań.

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Znajomość narzędzi i najnowszych trendów w e-commerce,
- Znajomość narzędzi analitycznych do mierzenia efektywności działań marketingowych oraz ich optymalizacji (Google Analytics, Hotjar, itp.),
- Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy.

Co oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w młodym, kreatywnym zespole,
- rabaty na produkty,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest załączenie swojego CV poprzez formularz kontaktowy oraz wypełnienie krótkiej ankiety: https://forms.gle/zsYR8TmJhX1Lfx5t9

Ogłoszenie archiwalne