Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E–commerce Strategist

MEDIACOM WarszawaO firmie

  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MEDIACOM Warszawa

Wołoska 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i optymalizacja procesów sprzedaży w kanałach on-line pod kątem portfolio dostawców, wolumenów sprzedaży, technologii wspierających

  • Tworzenie best practice: standardów planów, rekomendacji w zakresie: promocji, ceny, contentu, pozycjonowania i mediów oraz ich skalowanie na rynki CEE

  • Współtworzenie strategii rozwoju eBusiness oraz taktycznego wsparcia sprzedaży online

  • Weryfikacja ramowych wytycznych dla maksymalizacji efektywności kosztowej wykorzystywanych nośników reklamowych

  • Współpraca z szerokim zespołem klienta i jednostkami specjalnymi podczas prowadzonych projektów w ramach obsługiwanych marek

  • Stworzenie i zaimplementowanie procesu raportowania wyników sprzedażowych z kanałów on-line, optymalnie z danymi mediowymi

  • Budowanie relacji z klientem oraz z partnerami

Nasze wymagania

Poszukujemy:

• Lidera, który nakreśli kierunek, pogodzi sprzeczne interesy i skutecznie wesprze realizację wytyczonej przez siebie strategii

• Negocjatora, który umiejętnie poprowadzi rozmowy z kluczowymi partnerami klienta w obszarze eBusiness

• Sprawnego mówcy, zdolnego przekonać do siebie audytorium o różnych interesach, podłożach i językach

• Eksperta, dla którego Digital nie ma tajemnic, a który mimo to nie boi się analizować, odkrywać i rozwijać

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym środowisku, z dużym doświadczeniem międzynarodowym

  • Szacunek, zaufanie i wysoką kulturę pracy

  • Dużą odpowiedzialność i swobodę działania

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, szkoleń, spotkań ze specjalistami

  • Realny wpływ na rozwój organizacji i podejmowanie decyzji strategicznych

Jako MediaCom jesteśmy jednym z największych domów mediowych. Pomagamy markom w zbudowaniu swojej siły poprzez media. Wiemy, że inwestując w naszych pracowników, osiągniemy lepsze wyniki nie tylko dla nich, ale także dla naszych klientów. Stawiamy na nieszablonowe myślenie, kreatywność i wyjątkowe podejście do danych i technologii.

Przewiń do profilu firmy

  • Aplikuj jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, swobodnie posługujesz się angielskim i chcesz pracować w międzynarodowym zespole dla największych marek na dziesięciu rynkach Europy Środkowej.