Logo Pracuj.pl

E-Commerce Trade Marketing Manager

Adamed Pharma S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrażanie spójnej polityki trade-marketingowej w obszarze e-commerce w obrębie wszystkich kategorii produktowych oraz tworzenie odpowiednich narzędzi wspierających ze szczególnym uwzględnieniem synergii i opłacalności poszczególnych działań,
  • Rozwijanie strategii Trade Marketing dla osiągnięcia określonych celów biznesowych,
  • Opracowywanie akcji promocyjnych dla kanału e-commerce,
  • Opracowywanie kalendarza promocyjnego i zakładanie akcji promocyjnych,
  • Wprowadzanie nowych produktów dla kanałów e-commerce,
  • Konfigurowanie systemu sprzedaży internetowej (oprogramowania),
  • Poszukiwanie i kreowanie nowych niestandardowych rozwiązań w obszarze e-commerce,
  • Analiza cen produktów oraz cen konkurencji w Internecie,
  • Tworzenie, wdrażanie budżetu promocyjnego dla podległych produktów i monitoring realizacji budżetu oraz akcji rabatowych,
  • Rozliczanie i mierzenie efektywności podejmowanych działań trade marketingowych,
  • Prowadzenie projektów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze trade marketingu w branży farmaceutycznej,
  • Doświadczenie w konstruowaniu ofert handlowych nakierowanych na kanały e-commerce,
  • Bardzo dobra znajomość rynku farmaceutycznego i zależności na rynku farmaceutycznym (lekarz, apteka, pacjent, hurtownia),
  • Doświadczenie w kreowaniu i wdrażaniu strategii e-commerce w branży farmaceutycznej,
  • Znajomość standardów sprzedaży i marketingu farmaceutycznego,
  • Umiejętność koordynowania projektów angażujących zespoły z różnych jednostek biznesowych,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i prezentacyjne,
  • Wykształcenie wyższego (kierunki: ekonomia, zarządzanie, marketing,)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)
  • Kafeterię szkoleń
  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)
  • Zorganizowany transport do pracy lub parking
  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

E-Commerce Trade Marketing Manager, Łódź