Oferta pracy

e-Key Account Manager

NIVEA Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży e-commerce

  • tworzenie i wdrażanie strategii klientów onlinowych opartej na celach firmowych we współpracy z działami Sprzedaży i Marketingu

  • budowanie długofalowej współpracy z dotychczasowymi klientami online oraz poszukiwanie dodatkowych możliwości rozwoju biznesu

  • prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji rocznych

  • koordynowanie realizacji założonych planów sprzedażowych i działań promocyjnych oraz analiza ich efektywności

  • obserwowanie trendów e-commerce, testowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań dla biznesu

  • analiza rynku i sytuacji konkurencyjnej oraz zachowań konsumenckich

Nasze wymagania

  • znajomość rynku online oraz min. 2-letnie doświadczenie w pracy z istotnymi klientami w e-commerce

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. B2/C1 – warunek konieczny)

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacji i prezentacji

  • doskonałe umiejętności analityczne, umiejętność tworzenia rekomendacji na podstawie dostępnych danych

  • przedsiębiorczość i proaktywność

  • zdolność do budowania długofalowych relacji z klientami i w zespole

To oferujemy

  • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie

  • bogaty pakiet benefitów: m. in. prywatna opieka medyczna dla całej rodziny, karta Multisport oraz sala konferencyjno-rekreacyjna NIVEA, Przedszkole NIVEA. Ubezpieczenie NNW oraz ubezpieczenie na życie. Kafeteria benefitów MyBenefit

  • szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy globalną firmą, częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym. Naszą siłą są dwie marki: ponadczasowa NIVEA oraz nasz lokalny skarb Bambino, o rozwój których dbamy każdego dnia z myślą o naszych konsumentach.

Nasz dynamicznie rozwijający się Dział E-commerce odpowiada za współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży w handlu online.

Tworzymy zespół kreatywnych i analitycznych osób, które twardo stąpają po biznesowym gruncie. Budujemy nowoczesny biznes w oparciu o długofalowe relacje z kluczowymi klientami oraz realizujemy krótko- i długoterminowe plany sprzedażowe, by skutecznie wpływać na wysokość sprzedaży i tworzenie wartości dla konsumenta.

Odkryj w sobie pasję do naszch produktów i dołącz do naszego działu sprzedaży jako e-commerce Key Account Manager!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy