Oferta pracy

E-mail Marketing Automation Manager

Moliera 2O firmie

Moliera 2

Krucza 16/22

Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem Sklepu Internetowego Moliera2.com poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • budowanie długo i krótkofalowej strategii w obszarze e-mail marketingu oraz marketing automation (EMA)
  • tworzenie scenariuszy, harmonogramu oraz realizacja akcji promocyjnych w obszarze EMA
  • tworzenie automatycznych kampanii z wykorzystaniem zdarzeń omnichannel
  • odpowiedzialność za dobór Projektantów oraz produktów o największym prawdopodobieństwie sprzedaży (na podstawie analiz ruchu oraz sprzedaży)
  • realizacja KPI – kwartalnych i miesięcznych
  • plan wdrożenia nowych rozwiązań w obszarze EMA
  • śledzenie customer journey oraz praca nad UX z dedykowanym specjalistą
  • prowadzenie testów A/B w celu podnoszenia %ROI
  • prowadzenie analityki obszaru e-mail marketingu oraz podejmowanie stosownych działań na podstawie sporządzanych raportów
  • koordynacja komunikacji i zadań w obszarze EMA w celu realizacji powierzonych zadań
  • analiza konkurencji oraz znajomość trendów i bycie na bieżąco z raportami branżowymi
  • segmentacja danych i wykorzystywanie ich w planowaniu prac z Zespołem
  • współpraca z grafikami i innymi działami pod kątem maksymalizacji przychodu i użyteczności wdrożeń
  • integrowanie i wykorzystywanie dodatkowych narzędzi takich jak SMS, push, web push
  • piecza nad powiadomieniami – ich nowym layoutem, stopkami i zawartością, jak i automatyczną oraz ręczną wysyłką
  • koordynacja tworzenia i rozbudowy programu lojalnościowego, jak i odpowiedzialność za Klub Korzyści Moliera 2

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość narzędzi Marketing Automation (praca z Sales Manago będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra znajomość języka html (niezbędna do samodzielnej modyfikacji szablonów e-mailowych),
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • dobra znajomość Photoshop,
  • znajomość Google Analitycs,
  • skrupulatność i dbałość o detale,
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i terminowość,
  • umiejętność zarządzania czasem i dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • umowę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • międzynarodowe środowisko partnerów
  • wyjątkową atmosferę pracy
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • biuro w centrum Warszawy
  • pracę w prestiżowym środowisku zawodowym
  • poruszanie się w obszarze dóbr luksusowych
  • rabat pracowniczy

CV prosimy kierować a pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu oraz w CV przez IT FASHION POLSKA GROUP & PARTNERS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Moliera 2, 00-076 Warszawa (dalej: "IT FASHION") – w zakresie niezbędnym dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Zgoda obowiązuje przez przyjęty IT FASHION okres wskazany w klauzuli obowiązku informacyjnego. Niniejsza zgoda może być odwołana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy