Oferta pracy

E-mail marketing specialist

x-kom sp. z o.o. O firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, tworzenie i wdrażanie kampanii e-mail marketingowych;

  • Obsługa narzędzi wysyłkowych (Salesforce);

  • Wsparcie w tworzeniu automatycznych ścieżek komunikacyjnych dla naszych klientów;

  • Ciągłe udoskonalanie kampanii mailingowych (testy A/B, personalizacja);

  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań i optymalizacja kampanii;

  • Monitorowanie i analizowanie efektów prowadzonych kampanii;

  • Realizacja celów biznesowych;

  • Tworzenie koncepcji akcji dopasowanych do potrzeb Klientów i udział w planowaniu działań marketing automation;

  • Współpraca z innymi działami organizacji (m.in. Graphic Design, Zakupy, IT).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: Masz doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie z branży e-commerce. Jesteś mailingowym wymiataczem, a newslettery, testy i analizy contentu to Twój żywioł.

  • Wiedza: Wiesz jaki content skierować do danej grupy odbiorców, mając na uwadze wartości dla biznesu.

  • Pasja i zainteresowania: E-mail marketing to Twój świat – śledzisz trendy, znasz nowinki, szukasz inspiracji.

  • Ambicja i rozwój: Ciągle szukasz i się zastanawiasz, jak zrobić coś lepiej – to cecha każdego geeka w grupie x-kom.

  • Terminowość i skrupulatność: Pilnujesz terminów i sumiennie wykonujesz swoje obowiązki – te cechy pomogą Ci dobrze zorganizować swoją pracę.

  • Komunikacja: Jesteś osobą otwartą, komunikatywną, o nieszablonowym sposobie myślenia – lubimy rozmawiać i bardzo ważna jest dla nas atmosfera współpracy.

  • Atmosfera: Masz duży dystans do siebie i kierujesz się zasadą „nic na sztywno” – tacy właśnie jesteśmy.

To oferujemy

  • Ludzie i atmosfera: Tworzymy zespół content marketingu, w którym dobrze się dogadujemy. Naszą siłą jest pasja i współpraca – zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Nowoczesne technologie: Korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać.

  • Biuro: Częstochowa lub Kraków. Możemy rozmawiać o pracy na miejscu w biurze, trybie zdalnym lub mieszanym – kilka dni w tygodniu w biurze, reszta zdalnie.

  • Elastyczne godziny pracy: Jeśli jesteś nocnym markiem i lubisz rano dłużej pospać, to żaden problem. Ważne, abyś pracował/-a 8 h dziennie, a co do godzin na pewno się dogadamy.

  • Budżet szkoleniowy: Podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.

  • Zatrudnienie: Wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowa o pracę lub B2B.

  • Benefity

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

x-kom sp. z o.o.

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Przewiń do profilu firmy