E-mail Marketing Specialist

Grupa eBrokerO firmie

Rekrutacja zdalna

Grupa eBroker

księdza Biskupa Władysława Bandurskiego 34

Kraków

Rankomat.pl to największa w Polsce porównywarka ubezpieczeń, produktów finansowych
oraz ofert GSM.
Aktualnie w związku z rozwojem nowych projektów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Techniczna obsługa wysyłek komercyjnych na bazę mailingową oraz SMS
  • Segmentacja bazy mailingowej oraz SMS
  • Działania mające na celu rozwój monetyzacji bazy mailingowej oraz SMS. Przygotowywanie newsletterów wysyłanych do użytkowników i budowanie z nimi długofalowej relacji
  • Obsługa narzędzi do wysyłania kampanii mailingowych oraz SMS
  • Bieżąca współpraca z zespołem sprzedaży oraz z działem graficznym
  • Szukanie sposobów na automatyzacje realizowanych wysyłek
  • Wsparcie działań, w których pozyskujemy dane osobowe
  • Optymalizacja realizowanych wysyłek
  • Tworzenie statystyk oraz raportowanie wyników
  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami narzędzi do obsługi wysyłania kampanii
  • Nadzór nad generowanymi kosztami narzędzi do obsługi i wysyłania kampanii
  • Przygotowywanie raportów dotyczących stanu bazy
  • Opracowywanie długofalowej strategii wysyłania kampanii mailingowych oraz SMS

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnych stanowisku
  • Znajomość branży reklamy w internecie, wiedza na temat e-mail marketingu
  • Umiejętności analityczne
  • Łatwość w zdobywaniu nowej wiedzy
  • Znajomość systemów do obsługi wysyłek mailingowych (FreshMail, RedLink, GetResponse, Expert Sender itd.)
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność
  • Samodzielność, kreatywność oraz dążenie do realizacji wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy