Oferta pracy

E-mail Marketing Specialist

No Fluff Jobs sp. z o.o.O firmie

4 130 brutto / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie efektywnych kampanii email marketingowych (B2B i B2C) oraz optymalizacja istniejących,

  • Zarządzanie bazami adresów mailowych zgodnie z RODO,

  • Tworzenie landing pages do zbierania adresów,

  • Tworzenie tekstów marketingowo-sprzedażowych,

  • Redakcja i edycją tekstów,

  • Komunikacja z naszymi Klientami i użytkownikami serwisu nofluffjobs.com,

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych i promocyjnych,

  • Współtworzenie komunikacji marki w Polsce,

  • Wielokanałowa promocja marki No Fluff Jobs, w tym promocja naszych produktów i usług,

  • Bieżąca współpraca z działami sprzedaży, produktu, designu,

  • Monitorowanie i analiza danych związanych z email marketingiem i innymi prowadzonymi działaniami.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w realizacji kampanii e-mail marketingowych, automatyzacji działań marketingowych,

  • Ukończone studia z filologii polskiej / dziennikarstwa - perfekcyjna polszczyzna, umiejętności redagowania tekstów,

  • Zamiłowanie do marketingu

  • Znajomość narzędzi związanych z email marketingiem,

  • Samodzielne podejście do realizacji zadań

  • Proaktywność i pomysłowość w codziennych zadaniach

Mile widziane

  • Portfolio kampanii marketingowych,

  • Zainteresowanie technologiczne (dla nas nerdowatość to komplement!)

To oferujemy

  • Będziesz mieć realny wpływ na kształtowanie naszego brandu!

  • Umowa o pracę i wynagrodzenie w wysokości 4130 zł brutto

  • Zgrany zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i lekcje angielskiego z native speakerem

  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 8:00 - 9:30)

  • Szacunek i transparentność - nasi przełożeni naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi

  • Nowoczesne biuro przy SKM Wzgórze Św. Maksymilana z dobrą kawą i świeżymi owocami :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

No Fluff Jobs sp. z o.o.

W No Fluff Jobs już od ponad 6 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji IT. Jesteśmy jedynym portalem z ogłoszeniami o pracę w Polsce, który wymaga publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Zależy nam na utrzymaniu unikalnej kultury organizacyjnej. Nasz ponad 70-osobowy zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Przewiń do profilu firmy