Oferta pracy

E-marketing Manager

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

  • Pabianice

    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • całościowe zarządzanie kanałem digital w komunikacji produktowej Aflofarm

  • przygotowanie i wdrażanie strategii komunikacyjnej przy współpracy z brand managerami marek

  • tworzenie, realizacja, ewaluacja prowadzonych kampanii reklamowych

  • negocjacje z mediami

  • analiza działań konkurencji

  • budowa i zarządzanie zespołem współpracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: zarządzanie, marketing, PR

  • doświadczenie w budowaniu strategii komunikacyjnych dla marek w kanale digital - warunek konieczny

  • doświadczenie w pracy z wydawcami reklamowymi

  • biegła znajomość narzędzi Google (analytics, ads), Facebook Ads

  • wysokie kompetencje organizacyjne i interpersonalne,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • kreatywność, pomysłowość i umiejętności analityczne,

  • dobra organizacja i zaangażowanie w pracę

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce

  • umowę o pracę – to u nas standard

  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe

  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna

  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce

  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje

  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego