Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

E-marketing Specialist

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Profitroom to największy w Polsce dostawca systemów rezerwacyjnych online dla hoteli, a także firma specjalizująca się w projektowaniu stron internetowych oraz świadczeniu usług marketingowych dla branży hotelarskiej. Od 2016 roku nasza agencja posiada status Google Premium Partner i jest jedynym w Polsce certyfikowanym partnerem Google Hotel Ads i Trivago Ads.
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków

    To idealna praca dla entuzjastów e-marketingu, którzy chcieliby prowadzić kampanie online dla Klientów z wyjątkowo ciekawej i dynamicznie zmieniającej się branży hotelarskiej.

    • Prowadzenie kampanii e-marketingowych (m.in. Google Adwords, YouTube, Facebook Ads)

    • Przygotowywanie strategii działań promocyjnych

    • Optymalizacja procesów marketingowych

    • Tworzenie analiz, raportów i ofert dla klientów

    • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektów

    • Dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta

    Poszukiwane kompetencje
    • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

    • Znajomość narzędzi e-marketingowych

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (kontakt z Klientami zagranicznymi)

    • Łatwość nawiązywania relacji

    • Samodzielność

    • Systematyczność

    • Prawo jazdy kat. B

    • Mile widziana wiedza praktyczna z zakresu online marketingu (Google Adwords, Google Analytics)

    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    • Umiejętności sprzedażowe będą dodatkowym atutem

    Oferujemy
    • Praca na pełen etat w ustabilizowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie

    • Umowa o pracę lub B2B, w zależności od preferencji

    • Stacjonarne szkolenia dedykowane dla pracowników w ramach współpracy z Google

    • Indywidualny budżet szkoleniowy (gwarantowany 1000 zł rocznie)

    • Prywatna opieka medyczna

    • Bezpłatne kursy języka angielskiego

    • Udział w interesujących wydarzeniach, m.in. Hotel Marketing Conference i Profitroom on Tour

    • Możliwość rozwoju dzięki Profitroom Academy

    • Dopłaty do karty MultiSport Plus

    • Możliwość wyboru platformy do pracy Windows / Mac

    • Workplace by Facebook - nowoczesne narzędzia komunikacji

    • Atrakcyjne spotkania i wyjazdy integracyjne

    • Codziennie świeże owoce

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, U. nr 133 poz. 833) ”.