Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

E2E Technical Project Manager

  • Nałęczów, lubelskie
  • Kierownik
  • 25.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nestlé Polska S.A.
    Oddział Nestlé Waters

    Producent wody butelkowanej, posiadającej w swoim portfolio marki Nałęczowianka,
    Nestle Pure Life, San Pellegrino, Aqua Panna i Perrier

    poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:
    Miejsce pracy: Nałęczów

    Główne zadania:

    • Prowadzenie projektów związanych ze zwiększeniem mocy produkcyjnych zakładu
    • Pełna odpowiedzialność za terminowość i zgodność budżetową projektów
    • Zarządzanie wykonawcami w fazie ofertowania i realizacji
    • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji projektowej
    • Współpraca cross-funkcyjna wewnątrz organizacji

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w funkcji lidera w zarządzaniu projektami, związanych z inwestycjami w obszarze produkcyjnym
    • Umiejętności zarządzania projektami, mile widziana znajomość metodologii PM
    • Znajomości procesów produkcyjnych (dodatkowym atutem będzie znajomość technologii rozlewu i pakowania) oraz podstaw budowy maszyn, instalacji przemysłowych
    • Wykształcenia wyższego technicznego
    • Umiejętności w zakresie analitycznego myślenia, budżetowania i kontroli kosztów
    • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i wywierania wpływu
    • Decyzyjności i silnego zorientowania na współpracę, w tym też crossfunkcyjną
    • Znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku www.nestle-waters.com
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez pracodawcę, Pracowniczy Program Emerytalny, świadczenia z funduszu socjalnego)
    • Roczny system premiowy oparty o realizację zadań zespołowych i indywidualnych
    • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.