Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MONDO LABS sp. z o.o. z siedzibą w: Piaskowa 6/LU5, 01-067 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ecommerce Manager

MONDO LABS sp. z o.o.

4 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna 21 godzin
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie efektywnej startegii sprzedaży online wraz z budżetami oraz estymacjami przychodów;

  • Zarządzanie sklepem internetowym;

  • Opracowywanie, opiniowanie oraz realizacja kampanii marketingowych we współpracy z zewnętrzną agencją SoMe;

  • Dbałość o skuteczne przedstawienie oferty grupie docelowej - weryfikacja standardów UX na stronie, przygotowywanie strategii treści, mailingów i innych kampanii, koordynacja procesów SEO, a także przygotowanie planu komunikacji na portalach społecznościowych;

  • Poszukiwanie nowych rynków oraz grup docelowych;

  • Rekomendowanie oraz wdrażanie efektywnych procesów zarządzania danymi;

  • Analiza i rozwój platformy ecommerce w zakresie doboru odpowiednich narzędzi marketingu oraz platformy e-commerce;

  • Wypracowanie i nadzorowanie strategii: analizowanie i optymalizowanie procesów marketingowych klientów;

  • Bieżącą analiza trendów e-commerce

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość Google Analytics, Google Ads, FB Ads, Keyword Planner, Ads Manager, Audience Insight, Google Tag Manager, Google Merchant Center, Hot Jar;

  • Doświadczenie min 2 letnie na stanowisku managera e-commerce, mile widziane doświadczenie w branży suplementów;

  • Nastawienie na rozwój i realizacje celów biznesowych;

  • Samodzielność

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającym się start-upie;

  • Możliwość realnego wpływu na kształtowanie polityki marketingowej i sprzedażowej firmy;

  • Różnorodność zadań - analityka, realizacja, doradztwo, również praca wykraczająca poza sprzedaż i marketing;

  • Swobodę w podejmowaniu kluczowych decyzji;

  • Fajną pracę w firmie, która jest sponsorem KSW