Aplikuj do Nas poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

eCommerce Manager

Arago Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 09 cze 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie strategii oraz koncepcji działań sprzedażowych dla profesjonalnego sklepu B2B;

  • Współtworzenie ścieżek klientów i ich optymalizacja pod konwersję na sprzedaż;

  • Definiowanie i implementacja strategii pozyskania klienta i jego aktywizacji online;

  • Planowanie, implementacja oraz monitoring kampanii digitalowych;

  • Realizacja działań SEM/SEO, rozbudowa bazy mailingowej, generowanie nowych leadów;

  • Realizacja działań w obszarze marketing automation;

  • Optymalizacja SEO i UX oraz tworzenie i nadzór nad contentem;

  • Przygotowanie materiałów do kampanii digitalowych, materiałów na strony partnerów biznesowych oraz strony własne;

  • Bezpośrednie raportowanie do kierownictwa spółki, przygotowywanie prezentacji o wynikach sprzedażowych, realizacji celów marketingowych i prowadzonych działaniach;

  • Bieżąca analiza rynku, konkurencji oraz trendów w obszarze eCommerce;

  • Prowadzenie działań zgodnie z wyznaczonymi KPI;

  • Współpraca i wsparcie Działu Marketingu w realizowanych projektach;

  • Koordynacja działań rynkowych oraz tworzenie ”best practice”.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze eCommerce;

  • Doświadczenie w długofalowym budowaniu digitalowych strategii sprzedażowych;

  • Znajomość narzędzi typu Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Allegro Ads, Tradeanalytics oraz platform i systemów marketingowo/sprzedażowych;

  • Umiejętność analizy i dopasowania narzędzi marketingowych dla uzyskania najlepszych efektów;

  • Zainteresowanie testowaniem innowacyjnych rozwiązań;

  • Nastawienie na wynik oraz przedsiębiorczość;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

To oferujemy

  • Pracę w branży, która ma realny wpływ na zmianę klimatyczną

  • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży OZE

  • Realny wpływ na rozwój firmy – Twoje pomysły liczą się dla nas!

  • Praca w ambitnym, doświadczonym i profesjonalnym Zespole, w którym panuje wyjątkowa, rodzinna atmosfera

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia i kursy

  • program MultiSport

Etapy rekrutacji
1

wybór kandydatów z przesłanych aplikacji

2

rozmowa kwalifikacyjna

3

rozmowa z przełożonym

Tak się u nas pracuje