Oferta pracy

eCommerce Marketing Manager

ENPIRE HRO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego  klienta z branży technologicznej (obszar - Internet of Things) prowadzimy rekrutację na stanowisko eCommerce Marketing Manager - GA & Afilliates.

Stawka do 15 000 PLN netto (na B2B) + prowizje; (UoP/B2B).

Zadania na tym stanowisku:

  • Zwiększenie sprzedaży produktu firmy w oparciu o własne doświadczenia i nowe kanały pozyskiwania klientów.
  • Skalowanie działań reklamowych przy utrzymaniu stałego CPS.
  • Zarządzanie procesem segmentacji użytkowników oraz lejkiem sprzedażowym.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży eCommerce z sukcesami w skalowaniu kampanii reklamowych (ponad 10 000 budżet).
  • Umiejętność pozyskania ruchu za pomocą wielu narzędzi takich jak: afiliacje, porównywarki cenowe, retargeting oraz innych.
  • Znajomość Google Analytics.
  • Język angielski min. B2.

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport).
  • System prowizyjny - w zależności od wielkości sprzedaży.
  • Sprzęt do pracy - możliwość wyboru dowolnych narzędzi.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Cykliczne imprezy integracyjne.

ENPIRE HR (ENPIRE Sp. z o.o.) posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, uprawniający do świadczenia usług pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego pod numerem 22444.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy