Oferta pracy

eCommerce System Analyst

Silky Coders sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań i rozkład funkcjonalny w granicach architektury oprogramowania

  • Opracowanie wymagań systemowych na podstawie wymagań biznesowych

  • Modelowanie zachowań oprogramowania, definicje interfejsów wysokiego poziomu

  • Planowanie, projektowanie i realizacja przedmiotów w własnym obszarze wiedzy eksperckiej

  • Współpraca z Kierownikami projektów, Architektami i Analitykami Biznesowymi w zakresie rozwoju oprogramowania

  • Współpraca z Partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie wytwarzania oprogramowania

  • Dzielenie się wiedzą we własnym obszarze wiedzy specjalistycznej

  • Nadzorowanie i optymalizowanie procesów e-commerce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: informatyczne, ekonomiczne lub ścisłe

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku podobnym lub programistycznym

  • Umiejętność korzystania i tworzenia dokumentacji przy użyciu notacji UML oraz BPMN

  • Umiejętność trafnego wyciągania wniosków oraz znajdowania adekwatnych rozwiązań

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na cele

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2)

  • Znajomość SQL

Mile widziane

  • Znajomość aplikacji Enterprise Architect

  • Znajomość architektonicznych wzorców projektowych stosowanych w projektowaniu oprogramowania

  • Znajomość procesów e-commerce

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • product owner
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer
  • UX researcher

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • budżet rozwojowy

    • konferencje w Polsce

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • wspieramy wydarzenia dla IT

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań

    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    • Umowę o pracę lub współpracę B2B

    • Dużą samodzielność działania

    • Pracę na dużej ilości danych, a co za tym idzie doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości

    • Wyzwania, które pozwolą Ci rozwinąć swoje umiejętności

    • Uczestnictwo w szkoleniach i Hackatonach

    • Kody zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

    • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

    • Programy wolontariatu pracowniczego

    • Uczestnictwo w Silky Team - naszej firmowej drużynie sportowej

    • Siłownię dla naszych pracowników

    • Budżet integracyjny

    • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodziców i in.)

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • owoce

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • spotkania integracyjne

    • siłownia w biurze

    • firmowa drużyna sportowa

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • gry wideo w pracy

    • kawa / herbata

    • napoje

    • strefa relaksu

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • wyprawka dla dziecka

    • paczki świąteczne

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    • pikniki rodzinne

    • dofinansowanie do opieki medycznej

    Etapy rekrutacji
    1

    1 - wstępna rozmowa telefoniczna

    2

    2 - rekrutacja zdalna

    3

    3 - informacja zwrotna

    Silky Coders to polska spółka technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej LPP, właściciela marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

    Silky Coders to firma stworzona przez ekspertów z branży IT.

    Zatrudniamy niemal 600 specjalistów, takich jak: Java Developer, Frontend Developer, PHP Developer, DevOps, Administrator, Tester, Scrum Master, Product Owner, Analityk Biznesowy i Systemowy, Project Manager, Data Engineer, Data Scientist, Business Intelligence Analyst.

    Realizujemy autorskie projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT, data science oraz e-commerce.

    Przewiń do profilu firmy