Logo Pracuj.pl

Edge & CDN Business Development Manager

HAWE TELEKOM S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z Zarządem oraz jednostkami odpowiedzialnymi za rozwój produktów w spółce,
  • zarządzanie sprzedażą produktów Edge oraz CDN,
  • tworzenie wartości produktów Edge oraz CDN poprzez wykorzystanie wiedzy na temat trendów i zmian w branży,
  • rozwijanie i zarządzanie relacjami z dostawcami zewnętrznymi,
  • zarządzanie produktami oraz dopasowywanie nowych funkcjonalności do bieżących potrzeb klientów,
  • zarządzanie zasobami technicznymi w ramach budżetu i harmonogramu obsługi klienta,
  • współpraca w tworzeniu roadmapy produktów.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z technologiami CDN oraz / lub Edge DC,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność budowania i zarządzania zespołem,
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów oraz budowania relacji biznesowych,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej,
  • orientacja na realizację celów biznesowych,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • możliwość pracy hybrydowej,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • udział w międzynarodowych targach i konferencjach,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • pakiet sportowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Opis stanowiska

Rola Edge & CDN Business Development Managera będzie obejmować wszystkie aspekty działalności Hawe Telekom w zakresie usług Egde oraz CDN - poczynając od zarządzania i rozwoju produktów do wyszukania potencjalnego klienta, określenia zakresu usługi, wyceny rozwiązania, zamknięcia procesu sprzedaży, koordynacji realizacji.

Hawe Telekom jest operatorem świadczącym usługi telekomunikacyjne dla innych operatorów („carriers' carrier”). Kierujemy naszą ofertę do operatorów sieci telefonii stacjonarnej i komórkowej, telewizji kablowych, dostawców Internetu, zarówno krajowych jak i zagranicznych podmiotów działających w branży telekomunikacyjnej. Spółka świadczy usługi: sprzedaży i dzierżawy kabli oraz włókien światłowodowych, dzierżawy usług transmisji danych w oparciu o posiadany system DWDM, dostępu do sieci Internet, kolokacji w obiektach wyniesionych rozmieszczonych na Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej Hawe oraz wyspecjalizowanego serwisu sieci telekomunikacyjnych.

Edge & CDN Business Development Manager, zachodniopomorskie