Oferta pracy

Editor

No Fluff Jobs sp. z o.o.

4 5006 000 brutto / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Research informacji poprzez przegląd serwisów i newsów zagranicznych

  • Przygotowywanie tekstów w formie m.in artykułów, recenzji czy zestawień

  • Publikacja tekstów

  • Uczestnictwo w spokaniach redakcji i dzielenie się swoimi pomysłami

  • Praca w systemie CMS (WordPress)

  • Ocena tekstów pod kątem SEO (korzystanie z rozszerzenia Yoast do WordPress)

  • Komunikacja online z zespołem

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu tekstów w tematyce IT/HR

  • Zainteresowanie tematyką nowych technologii/ IT

  • Umiejętność poszukiwania informacji w źródłach (polskich i zagranicznych) poruszających tematykę IT

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

  • Znajomość zasad SEO

  • Proaktywne podejście co pracy i chęć dzielenia się wiedzą

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Umowa o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 4 500 - 6 000 PLN brutto

  • Zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę - cenimy sobie ludzi pomysłowych oraz dajemy pole do samodzielnego działania

  • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz lekcje angielskiego z native speakerem

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 8:00 - 9:30)

  • Szacunek i transparentność - nasi „szefowie” naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

W No Fluff Jobs tworzymy portal z ogłoszeniami o pracę dedykowany dla branży IT. Jako jedyny portal w Polsce wymagamy publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Już od ponad 7 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji w IT. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po również prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Przewiń do profilu firmy