Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Education and Development Manager - Turkey & African market

THINK POLAND sp. z o.o.

  • Dobra 56, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Dobra 56

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnych relacji z istniejącymi partnerami (B2B),

  • poszukiwanie i nawiązywania nowych relacji biznesowych (B2B),

  • nadzorowanie relacji z klientami (B2C),

  • wsparcie procesu aplikacyjnego dla zagranicznych klientów (B2C),

  • obsługa systemu CRM, praca administracyjna, praca z platformami rekrutacyjnymi uczelni,

  • udział w organizacji eventów promocyjnych w Polsce i za granicą (B2B + B2C),

  • nadzorowanie realizacji usług poprzyjazdowych dla międzynarodowych klientów firmy (B2C).

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka tureckiego i angielskiego (na poziomie min. B2) - warunek konieczny,

  • posiadanie zdolności negocjacyjnych i skuteczność w zamykaniu sprzedaży,

  • osiąganie indywidualnych targetów sprzedażowych i realizacja ustalonych KPI

  • umiejętność pracy pod presją,

  • zaangażowanie, dyscyplina i dokładność,

  • dobra znajomość Pakietu MS Office,

  • możliwość podjęcia pracy "na już",

  • bardzo mile widziane doświadczenie w pracy/stażu na uniwersytecie/jednostce konsularnej.

To oferujemy

  • pracę w młodym, ambitnym zespole przy ciekawym projekcie międzynarodowym,

  • pracę w biurze w centrum Warszawy (Powiśle),

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania,

  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia i rozwoju,

  • możliwość podróży zagranicznych,

  • pracę w otoczeniu innowacyjnego systemu klasy ERP oraz E-commerce akredytowanego przez ISO 9001 dedykowanego dla branży turystyki edukacyjnej,

  • realny wpływ na podejmowane decyzje oraz rozwój firmy.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

  • Rozpatrywane będą zgłoszenia dokonywane tylko i wyłącznie drogą mailową. Po zapoznaniu się z ofertami będziemy kontaktować się z wybranymi osobami celem umówienia spotkania.

O nas

Think Poland od ponad 10 lat jest liderem na rynku doradztwa edukacyjnego w Polsce.

Nasz zespół wyróżnia praca połączona z pasją. Na światową skalę realizujemy misję promocji naszego kraju i jego szkolnictwa uniwersyteckiego. Współpracujemy ze sprawdzonymi agentami rekrutacyjnymi w wielu krajach Europy, Azji, Ameryki Południowej, Afryki, Bliskiego Wschodu czy Australii. Think Poland to także największy polski service provider oferujący usługi dla studentów zagranicznych z zakresu PLS (Post Landing Servises).

Jeżeli jesteś osobą aktywną, ciekawą świata, nieustannie poszerzasz swoje horyzonty, chcesz pracować w języku angielskim, interesuje Cię rozwój osobisty, a edukacja i jej umiędzynarodowienie są Twoją pasją - dołącz do naszego zespołu. Szukamy osoby zainteresowanej pracą przy obsłudze klientów międzynarodowych, sprzedaży programów edukacyjnych oraz wsparciu procesu legalizacji ich pobytu.