Technik Pojazdów/ Edytor Techniczny Katalogów Części Zamiennych (f/m)

NG Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie katalogów części zamiennych,
  • definiowanie części zamiennych i edytowanie ich zestawień,
  • wprowadzanie zmian w istniejącej dokumentacji,
  • współpraca z działami technicznymi,
  • obsługa skrzynek funkcyjnych i reagowanie na potrzeby klientów,
  • praca w zespole.

Nasze wymagania

  • doświadczenie nie jest wymagane - przygotujemy Cię do tej pracy i zdobędziesz potrzebne kompetencje,
  • znajomość budowy pojazdów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • solidność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
  • cierpliwość i sumienność.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

NG Engineering Sp. z o.o.

NG Group companies are providers of comprehensive engineering services, equipment and software solutions with the Product Development Process for various industry sectors: automotive, consumer goods, public transportation vehicles, medical equimpent, heavy equimpent, special machinery.

We are the part of NG Engineering Group with more than 500 engineers and professionals in Germany, Poland and Czech Republic. Our succes is built on the reliability and high degree of technical competence provided by our engineers.

Technik Pojazdów/ Edytor Techniczny Katalogów Części Zamiennych (f/m), Wrocław