Oferta pracy

EHS Lead

Weber-Stephen Products Sp. z o.o.O firmie

Weber-Stephen Products Sp. z o.o.

Guido Henckela Donnersmarcka 19

Zabrze

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BHP

  • PPOŻ

O projekcie

Do naszej nowo powstającej fabryki w Zabrzu, pierwszej tego typu inwestycji produkcyjnej firmy Weber-Stephen w Europie, poszukujemy EHS Lead.

Osoba, która dołączy do naszego zespołu będzie miała niepowtarzalną okazję, aby współtworzyć strategię i wdrażać od podstaw procesy wspierające realizację celów biznesowych, a przez to mieć realny wpływ na docelowy kształt naszej organizacji.

Dlatego jesteśmy przekonani, że stanowisko, na które rekrutujemy będzie idealne dla osób, które poza doświadczeniem zawodowym mogą również zaoferować elastyczność działania, praktyczne podejście, pokłady energii oraz otwartość na nowe wyzwania. Jeżeli chcesz wspólnie z nami wyruszyć w niesamowitą podróż do świata grillowania, być częścią unikalnego zespołu,

a jednocześnie marzysz o tym, aby wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie i umiejętności - to miejsce będzie dla Ciebie idealne!

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie świadomości bezpieczeństwa oraz promowanie bezpiecznej kultury pracy wśród pracowników, kontrahentów i dostawców

  • Przygotowywanie wewnętrznych instrukcji oraz procedur, szacowanie ryzyka wdrażanych zmian produkcyjnych, sporządzanie analiz okresowych

  • Przeprowadzanie weryfikacji warunków pracy i audytów stanu BHP, PPOŻ i OŚ oraz proponowanie działań usprawniających

  • Realizowanie zadań związanych z zapobieganiem zagrożeniom na stanowiskach pracy – monitorowanie oraz raportowanie zdarzeń niebezpiecznych

  • Prowadzenie oceny ryzyka zawodowego dla wszystkich stanowisk oraz szkoleń wstępnych dla pracowników

  • Koordynacja odzieży roboczej oraz środków ochrony osobistej

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i urzędami oraz udział w kontrolach zewnętrznych i komisji BHP

  • Sporządzanie dokumentacji oraz prowadzenie postępowań powypadkowych

  • Pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/pozwoleń/zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska

  • Realizacja zadań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku w środowisku produkcyjnym min. 5 lat

  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne wraz z uprawnieniami dla pracowników służby BHP przynajmniej w stopniu specjalisty

  • Biegła znajomość norm i przepisów związanych z BHP, PPOŻ i OŚ

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń wstępnych BHP

  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentów oceny ryzyka zawodowego i postępowań powypadkowych

  • Umiejętność tworzenia instrukcji i procedur BHP i OŚ

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność zarządzania czasem oraz organizacji pracy własnej

  • Nastawienie na ciągłe doskonalenie

  • Proaktywność w działaniu połączona z wysokim zaangażowaniem oraz umiejętnością konstruktywnego rozwiązywania problemów

  • Nastawienie na współpracę zespołową, komunikatywność i otwartość

Mile widziane

  • Uprawnienia specjalisty lub inspektora PPOŻ

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • Welcome Box

  • Program VIP Whirpool

  • System kafeteryjny z możliwością wyboru własnych świadczeń

  • Akademia Grillowania

  • Premia roczna

Etapy rekrutacji
1

Analiza otrzymanych aplikacji i wywiad telefoniczny.

2

Spotkanie z pracownikiem HR i Przełożonym.

3

Spotkanie dodatkowe/uzupełniające - tylko jeśli konieczne.

4

Złożenie oferty pracy i feedback dla pozostałych aplikantów.

Już od 1952, kiedy to wynaleźliśmy grilla w kształcie kuli, nieustannie rewolucjonizujemy światową kulturę grillowania. Jako wiodący producent z najbogatszą ofertą w branży, Weber, jest dzisiaj synonimem innowacyjnych produktów najwyższej klasy. Z oddziałami w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach dzielimy się naszą pasją, dając ludziom radość i zachęcając do wspólnego spędzania czasu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy