INEA S.A.

EHS Specialist

INEA S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków zgodny z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997r. w sprawie służby bezpieczeństw i higieny pracy

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp, w tym wyjazdowe audyty BHP

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP

  • Sporządzanie dokumentacji i ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków

  • Sporządzanie dokumentacji BHP (ocen ryzyka, regulaminy, rozporządzenia, prezentacji itp.)

  • Monitorowanie harmonogramu badań i pomiarów czynników środowiska pracy oraz organizacja pomiarów

  • Koordynowanie działań związanych z ochroną przeciwpożarową

  • Mile widziane: znajomość normy ISO 45001 oraz uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – studia wyższe, kierunkowe związane z bezpieczeństwem, inżynierskie

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (najlepiej doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, budowlanej),

  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz środowiska,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do kilku wyjazdów służbowych w miesiącu (przeprowadzanie audytów BHP),

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość MS Office,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu

  • Stanowisko w strukturach lidera w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych

  • W razie konieczności możliwość korzystania z przestrzeni biurowej

  • Elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00

  • Weekend zaczynamy w piątek już o 14:00

  • Dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą

  • Prywatna opieka medyczna w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Ubezpieczenie w podróżach zagranicznych

  • Coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile

  • Usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

INEA S.A.

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy

TO NIE FIRMA SIĘ ROZWIJA, TO NASI PRACOWNICY. TWÓRZ INEA RAZEM Z NAMI!