Oferta pracy

Ekipa do instalacji Pompy Ciepła

REVOLT ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i wykonywanie instalacji pompy ciepła.

  • Diagnozowanie usterek oraz konserwacja urządzeń.

  • Szkolenie klientów z obsługi pompy ciepła.

  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy oraz naszymi klientami.

  • Sporządzanie dokumentacji pomontażowej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w montażach instalacji pomp ciepła

  • Rozeznanie wśród producentów komponentów PC

  • Wysoka motywacja w realizacji zadań i determinacja w osiągnięciu założonych celów

  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji

  • Czynne prawo jazdy kat. B. i gotowość do pracy w terenie

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie.

  • Prace w bardzo doświadczonym i profesjonalnym zespole z pionierami branży.

  • Wsparcie na każdym etapie realizacji montażu.

  • Zlecenia we wskazanym rejonie działania ekipy.

  • Opiekę koordynatora (umówiony harmonogram prac, zapewnienie logistyki, dostawy kompletnego sprzętu, pomoc techniczną),

  • Montaż sprawdzonych pomp ciepła znanych producentów.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji z podaniem wybranej miejscowości. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przesłanych CV nie zwracamy. Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą

Grupa Kapitałowa Blachotrapez jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 1000 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.

Działamy już nie tylko w pokryciach dachowych, ale również w branży odnawialnych żródeł energii. Revolt Energy to kolejna inwestycja Grupy Blachotrapez. Inwestycja, której motorem napędowym jest najnowsza technologia. Łącząc wiedzę ekspertów, wieloletnie doświadczenie i wykorzystując posiadane zasoby - już teraz wyznaczamy rewolucyjne standardy w branży fotowoltaiki

W naszym zespole cenimy ludzi, pobudzamy ich do otwartości oraz doceniamy kreatywność. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej.

Przewiń do profilu firmy