Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspedient / Ekspedientka

PHU"STYL-SPORT"s.c

  • Piotrkowska 21, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Piotrkowska 21

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy dyspozycyjnej ekspedientki do sklepu sportowego w centrum miasta . Ruchome godziny .Nie pełna liczba godzin.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej

O nas

Sprzedaż obuwia i odzieży sportowej