Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspedient / Ekspedientka

SHOP & TRAVEL S&T sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

27,0030,00 brutto / godz.
  • Kościuszki 32, Słubice
    Słubice, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kościuszki 32

Słubice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta w zakresie wydawania towaru i przyjmowania zapłaty

  • dbanie o porządek w miejscu pracy i pomieszczeniu socjalnym (zgodnie z harmonogramem)

  • rozkładanie towaru na regałach

  • okolicznościowe prace przy dekoracji sklepu z okazji świąt lub akcji firmowych

Nasze wymagania

  • skrupulatność

  • rzetelność

  • kontaktowość

  • podstawy języka niemieckiego w mowie

  • zdolność do skupienia się na wykonywanych w danym momencie czynnościach

To oferujemy

  • w ciągu pierwszych 2 tygodni pracy gruntowne przeszkolenie

  • stabilne zatrudnienie

  • zaplecze socjalne

  • rozkład pracy uwzględniający potrzeby pracowników

  • 100% wynagrodzenia w przypadku choroby

  • świadczenia urlopowe

  • dofinansowanie kursów językowych

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Jesteśmy niewielką firmą prowadzącą nieduży sklep detaliczny, który jednak obsługuje dziennie dużą ilość klientów. Nasz punkt działa na rynku od 2004 roku, obecnie zatrudniamy 16 osób i potrzebujemy dodatkowych pracowników do wsparcia naszego zespołu. Nasz punkt otwarty jest przez 24 godziny na dobę przez cały rok. Pracownik w tygodniu pracuje na 5 zmianach po 8 godzin. W ciągu miesiąca przypadają na pracownika między 2 a 4 zmiany nocne.