Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspedient / Ekspedientka

S.T.M. SYSTEMY I TECHNOLOGIE MECHANICZNE sp. z o.o.

3 5005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Dziewosłęby 14

Rembertów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne z zakresu działalności firmy i dystrybuowanych przez nią technologii oraz maszyn i narzędzi skrawających

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami

  • Rozwój portfela klientów z branży przemysłowej, czyli pozyskiwanie nowych klientów

  • Prowadzenie spotkań, szkoleń i prezentacji u klientów, czyli podróże służbowe

  • Stałe podnoszenie wiedzy technicznej i sprzedażowej

  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera, w tym również znajomość pakietu MS Office

  • Zaangażowanie, systematyczność i konsekwencja w działaniu

  • Czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

  • Dobra / komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • umiejętność i otwartość do nauki obsługi cobotów i urządzeń znakujących

  • Nastawienie na realizację powierzonych zadań

  • Ogólna znajomość obsługi maszyn skrawających i narzędzi

  • Wykształcenie techniczne, najlepiej znajomość obróbki skrawaniem

To oferujemy

  • Niezbędne szkolenia produktowe (jak również wyjazdy do naszych dostawców) potrzebne do prawidłowego doradztwa technicznego

  • Pracę w rozwijającej się firmie z branży technicznej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w części uzależnione od osiąganych wyników

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym zgodnym ze strategią firmy

  • Pracę na pełen etat na podstawie kontraktu B2B

O nas

W naszej ofercie proponujemy szeroki wybór produktów dedykowanych klientom oczekującym wysokiej produktywności, niezawodności i optymalnego dopasowania do określonych wymagań technologicznych procesów produkcyjnych.

Szczególną rolę przykładamy do wysokiej jakości urządzeń i narzędzi dla przemysłu. Jesteśmy partnerem, któremu można zaufać w zakresie jakości oferowanego asortymentu. Dbamy o to, aby klientom proponować towary jednocześnie innowacyjne i sprawdzone, wytwarzane przez najlepszych, światowych producentów.

Szczegóły zakresu naszej działalności można zobaczyć na stmech.eu