Logo Pracuj.pl

Ekspedient/-ka Sklepu Kosmetycznego

DLM Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna oraz kreatywna obsługa klientów sklepu stacjonarnego oraz klientów sklepu internetowego
  • Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,
  • Dbanie o właściwe zaopatrzenie sklepu,
  • Obsługa konta allegro, wystawianie aukcji, pakowanie i wysyłka zamówień
  • Przyjęcie i rozpakowywanie towarów

Nasze wymagania

  • Uczciwość, punktualność, pracowitość,
  • Komunikatywność oraz pozytywna energia,
  • Mile widziane doświadczenie w handlu oraz znajomość branży kosmetycznej

To oferujemy

  • Pracę w zaangażowanym oraz wyjątkowym zespole ludzi,
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego,
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę,

DLM sp. z o.o. jest największym na polskim rynku dystrybutorem produktów fryzjerskich oraz kosmetyków profesjonalnych. Zaopatrujemy naszych klientów m.in. w produkty marek Ronney, Kallos, L’Oréal Professionnel, Schwarzkopf, Kativa, Matrix, Goldwell i wiele innych.

Ekspedient/-ka Sklepu Kosmetycznego, Częstochowa