Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspedytor

OT Port Świnoujście Sp. z o.o.

  • Świnoujście

    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i kierowanie pracą przeładunkowo-składową na nabrzeżach, magazynach i placach składowych OT Port Świnoujście,

  • koordynowanie i nadzorowanie pracą brygad przeładunkowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub techniczne ( mile widziany technik logistyk, technik spedytor),

  • umiejętność organizacji i kierowania pracami przeładunkowo-składowymi na nabrzeżach, magazynach i placach składowych,

  • wiedza na temat właściwego planowania i wykorzystania obsad obsługi urządzeń.

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • pakiet świadczeń socjalnych.

„OT Port Świnoujście S.A. to dynamicznie rozwijający się port, a także największe centrum obsługi ładunków masowych na polskim wybrzeżu, gwarantujące szybkie i solidne wykonanie usług w zakresie przeładunków i składowania towarów masowych i drobnicy, zarówno w eksporcie jak i imporcie, z dowolnego środka transportu lądowego lub wodnego. Spółka prowadzi działalność eksploatacyjno-handlową w porcie morskim Świnoujście, od 2008 r. należy do grupy kapitałowej OT Logistics.”

Przewiń do profilu firmy