Praca ekspert ds. kadr i płac

Mamy dla Ciebie 460 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Września
    OPIS STANOWISKA: PROWADZENIE PEŁNEJ DOKUMENTACJI KADROWO-PŁACOWEJ. PROWADZENIE SPRAW ZWIĄZANYCH Z ZUS - DEKLARACJE,ZASIŁKI CHOROBOWE I OPIEKUŃCZE, WYNAGRODZENIA CHOROBOWE SPORZĄDZANIE LISTY PŁAC, UMÓW ZLECEŃ. OBLICZANIE WYNAGRODZENIA ZA URLOP....
    opublikowana: 30 października 2020
    • Dziewięć Włók (pow. gdański)
    Wymagania: prowadzenie akt osobowych w tym tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą i rozwiązywaniem stosunku pracy rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie, delegacje), ewidencja absencji, badań...
    opublikowana: 29 października 2020
    • Rzeszów
    Obowiązki: Zatrudnianie pracowników, zleceniobiorców – wprowadzanie do systemu kadrowo-płacowego, Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń wynikających z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia i o dzieło, Sporządzanie i weryfikacja deklaracji...