Praca ekspert ds. pozyskiwania talentów i doświadczeń kandydata

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
  • Rekrutacja zdalna
    • Warszawa
    Twoje zadania: Jesteśmy zgranym 11 – osobowym zespołem składającym się ze Specjalistów ds. Rekrutacji oraz Specjalistów Talent Acquisition. Żadne rekrutacyjne wyzwanie nie jest nam obce, z sukcesem wyławiamy z rynku najlepszych: ekspertów IT,...
    opublikowana: 25 listopada 2020
    • Warszawa
    Na czym będzie polegała Twoja praca? na nawiązywaniu cennych relacji ze specjalistami, ekspertami i managerami ze świata nowych technologii; na planowaniu procesu pozyskiwania najlepszych talentów z rynku; na wykorzystywaniu zaawansowanych...
    • Warszawa
    Jako Ekspert ds. Pozyskiwania Talentów i Doświadczeń Kandydata będziesz odpowiadał za: Współtworzenie strategii rekrutacyjnej w odpowiedzi na potrzeby organizacji i rynku, przy zapewnieniu odpowiedniego doświadczenia kandydata (Candidate...
    opublikowana: 18 listopada 2020