Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert w Departamencie Skarbu Dział Wsparcia Działalności Skarbowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-10-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie dealing room w zakresie oferowania produktów skarbowych
    • Raportowania na potrzeby dealing room
    • Zapewnienie poprawności działania i wykorzystywania systemów na użytek prowadzenia działalności skarbowej
    • Kształtowanie i monitorowanie poprawności procesów prowadzenia działalności skarbowej

    Wymagania:

    • Absolwent studiów magisterskich o kierunku ekonomicznym, matematycznym lub statystycznym
    • Posiada przynajmniej 2-letnie doświadczenie w obsłudze produktów i procesów dealing roomu
    • Rozszerzona wiedza w zakresie produktów skarbowych, w szczególności pochodnych z rynku pozagiełdowego
    • Znajomość działania produktów i procesów dealing roomu
    • Znajomość systemów wykorzystywanych w pracy departamentów skarbu (Reuters, Bloomberg, Superderivatives, systemy transakcyjne)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Praktyczna znajomość VBA i SQL oraz doświadczenie w pracy z bazami danych
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • Wykazuje się samodzielnością w zakresie wykonywanych zadań
    • Charakteryzuje się dbałością o jakość wykonywanej pracy

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w obszarze skarbu
    • Szeroki zakres zadań pod względem merytorycznym
    • Możliwość uczestniczenia w projektach związanych z rozwojem Banku
    • Rodzaj umowy – umowa o pracę