Ekspert - Administracja i Zarządzanie Infrastrukturą Systemową

PKP Energetyka S.A.

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Administracja rozbudowaną infrastrukturą wirtualną VmWare oraz systemami

  • Zarządzanie infrastrukturą storage, realizacja kopii zapasowych

  • Zarządzanie lokalną infrastrukturą w oddziałach w tym podstawowe wsparcie sieciowe

  • Eksploatacja i utrzymanie Centrum Przetwarzania Danych

  • Troubleshooting dla incydentów

  • Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów z systemem SCADA, systemem łączności głosowej

  • Zasilanie danymi i dbałość o systemy monitoringu infrastruktury

  • Pełnienie dyżurów, realizacja zadań w terenie

  • Wsparcie dla kluczowych użytkowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe: informatyka i pokrewne

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 5 lat

  • Znajomość zasad komunikacji sieciowej TCP/IP, w tym umiejętność pracy z analizatorami ruchu sieciowego

  • Znajomość konfiguracji sieci SAN

  • Praktyczna wiedza w zakresie centralnych systemów backupu ComVoult lub EMC Networker / Avamar – IDPA

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows lub/i Linux

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Kompetencje z zakresu rozwiązań wirtualizacji systemów VMware/Vcenter HyperFlex,

  • Znajomość rozwiązań wirtualizacji macierzy EMC vSan, IBM SVC w tym praktyczna umiejętność zarządzania macierzami dyskowymi

  • Doświadczenie w pracy z systemem deduplikacji danych DataDomain

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

  • dzień wolny 25 listopada z okazji Święta Kolejarza

  • umowa o pracę - opłacane składki chorobowe i emerytalne

  • zniżki na podróże koleją

Chcesz mieć zgrany zespół, lubisz wyzwania, a jednocześnie doceniasz stabilność zatrudnienia, ta praca jest dla Ciebie :)

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju.

Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną.

Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych.

Przewiń do profilu firmy