Oferta pracy

Ekspert Administrator IT – Administrator OracleDB

PKP Energetyka S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Unix

  • Oracle

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie bazą danych Oracle,

  • Monitorowanie poprawności działania, wydajności oraz optymalizacji działania (strojenie),

  • Proaktywna identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów z zakresu baz danych,

  • Konfiguracja i zarządzanie rozwiązaniami typu Oracle HA (RAC, Data Guard),

  • Przeprowadzanie aktualizacji bazy danych do nowszych wersji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym,

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu bazami danych Oracle,

  • Minimum 5 lat doświadczenia w administracji systemami informatycznymi,

  • Znajomość opcji wysokiej dostępności (HA) i odzyskiwania po awarii (DR),

  • Znajomość języka PL/SQL,

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux\Unix,

  • Praktyczna znajomość środowisk bazodanowych Oracle DB,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy zespołowej,

  • Umiejętność szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów,

  • Orientacja na Klienta wewnętrznego.

Mile widziane

  • Certyfikacja Oracle z zakresu administracji baz danych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

  • dzień wolny 25 listopada z okazji Święta Kolejarza

  • umowa o pracę - opłacane składki chorobowe i emerytalne

  • zniżki na podróże koleją

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju

Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną

Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych

Przewiń do profilu firmy

Chcesz mieć zgrany zespół, lubisz wyzwania, a jednocześnie doceniasz stabilność zatrudnienia, ta praca jest dla Ciebie :)