Oferta pracy

Ekspert AML

Aviva

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie metodologiczne i procesowe we wdrożeniu i stosowaniu standardu biznesowego Financial Crime (FC).

  • Prowadzenie działań kontrolnych i audytowych w zakresie ryzyk przestępczości finansowej (FC).

  • Identyfikacja potencjalnych nieprawidłowości / nadużyć.

  • Wypracowywanie rekomendacji zmian procesowych.

  • Prowadzenie postępowań wyjaśniających.

  • Sporządzanie raportów.

  • Przygotowanie informacji zarządczej.

  • Odpowiedzialność za terminowość i zgodność działań z obowiązującymi przepisami prawa.

  • Wspieranie kadry zarządzającej w identyfikowaniu i mitygowaniu ryzyka przestępczości finansowej.

  • Przygotowanie, wdrożenie i utrzymywanie polityk i procedur w obszarze przestępczości finansowej.

  • Kontrola efektywności systemu przeciwdziałania praniu pieniędzy.

  • Zarządzania ryzykiem prania pieniędzy i finansowania terroryzmu.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe - preferowane kierunki: prawo/ ekonomia.

  • Min. 5-letnie doświadczenie w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

  • Znajomość produktów finansowych, w tym ubezpieczeniowych.

  • Znajomość języka angielskiego – poziom minimum B1.

  • Dobra znajomość MS Office (w tym szczególnie Word, Excel, Power Point), znajomość aplikacji służących do przeciwdziałania praniu pieniędzy będzie dodatkowym atutem.

  • Dokładność, obowiązkowość, samodzielność, umiejętności analityczne oraz prowadzenia projektów.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Zdalne konsultacje medyczne

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Programy wellbeingowe

  • Dostęp do platform e-learningowych

  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Aviva

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi i wdrażać ciekawe projekty – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy