Ekspert- Architekt korporacyjny IT w Departamencie Strategii IT

PGE Polska Grupa EnergetycznaO firmie

PGE Polska Grupa Energetyczna

Mysia 2

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działań związanych z Architekturą Korporacyjną GK PGE.
  • Wsparcie i koordynacja realizacji Strategii ICT w GK PGE w zakresie Architektury Korporacyjnej.
  • Udział w przeglądzie i aktualizacji strategii ICT w GK PGE
  • Udział przy definiowaniu wizji Architektury Korporacyjnej ICT w GK PGE
  • Opracowywanie i aktualizacja strategicznych planów rozwoju z wybranych obszarów ICT
  • Opracowywanie i zarządzanie standardami i wytycznymi architektonicznymi ICT i OT
  • Zarządzanie wiedzą architektoniczną w GK PGE, w tym nadzorowanie rozwoju i utrzymania narzędzi wspierających potrzeby architektoniczne
  • Opiniowanie inicjatyw zgłaszanych do CIO w zakresie Architektury Korporacyjnej ICT
  • Bieżące monitorowanie nowych technologii ICT i OT oraz najlepszych praktyk branży informatycznej, w tym wykorzystania ICT w organizacjach o podobnym profilu działalności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – wyższe, techniczne, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Wiedza z zakresu Architektury Korporacyjnej oraz Ładu IT (ang. IT Governance)
  • Umiejętność posługiwania się Sparx Enterprise Architect
  • Mile widziana wiedza z zakresu certyfikatu TOGAF lub CGEIT lub analogicznych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w szukaniu rozwiązań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń ZFŚS oraz dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: DSIT/4/2023

Ekspert- Architekt korporacyjny IT w Departamencie Strategii IT, Mysia 2, Śródmieście, Warszawa