Oferta pracy

Ekspert Compliance

ING Bank Śląski S.A.O firmie

ING Bank Śląski S.A.

Sokolska 34

Katowice

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: MKO_0024308

Twoje zadania:

  • Identyfikowanie ryzyka prania pieniędzy i finansowania terroryzmu w procesach i produktach bankowych;
  • Współpraca z jednostkami biznesowymi i operacyjnymi w obszarze Klientów Biznesowych i Detalicznych, jednostką Compliance na szczeblu Grupy ING, regulatorami, audytorami oraz partnerami (np. Związek Banków Polskich) w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu;
  • Wydawanie opinii Compliance w procesie Poznaj Swojego Klienta (Customer Due Diligence/KYC - Know Your Customer);
  • Doradzanie pracownikom oraz menedżerom obszaru Klientów Biznesowych i Detalicznych w zakresie interpretacji oraz stosowania wymogów Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu oraz Polityki KYC w procesach i procedurach,
  • Nadzorowanie efektywności wdrażania wymogów KYC, w tym opracowywanie i aktualizacja planu monitoringu Compliance w zakresie procesów KYC,
  • Promowanie kultury świadomości KYC wśród pracowników Banku, opracowywanie, organizowanie i prowadzenie szkoleń,
  • Wspieranie działań w ramach Programów KYC Grupy ING.

Nasze oczekiwania:

Wykształcenie wyższe i minimum 2 rok pracy w jednostce compliance/ ryzyka/ audycie lub innej jednostce analitycznej lub kontrolnej Banku lub instytucji finansowej, a ponadto:
  • Umiejętność analizy i syntezy informacji
  • Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu
  • Dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – poziom B2

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastanawiasz się nad pracą w ING?
Otrzymuj powiadomienia o dopasowaniu Twojego profilu do naszych ofert od Emplobota >>

Mile widziane:

  • Ukończone szkolenia i/lub posiadane certyfikaty z zakresu ryzyka braku zgodności i/lub ryzyka prania pieniędzy.
  • Znajomość procesów, produktów i aplikacji bankowych, w szczególności produktów finansowania handlu zagranicznego.
  • Znajomość regulacji z zakresu ryzyka braku zgodności np. Rekomendacja H

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy