Oferta pracy

Ekspert Compliance w Departamencie Bezpieczeństwa i Audytu

POLSKA AGENCJA INWESTYCJI I HANDLU S.A.O firmie

POLSKA AGENCJA INWESTYCJI I HANDLU S.A.

Krucza 50

Warszawa

Ekspert Compliance w Departamencie Bezpieczeństwa i Audytu

Twoje zadania:

  • projektowanie mechanizmów kontrolnych związanych z dostosowaniem Spółki do regulacji wewnętrznych i zewnętrznych
  • monitorowanie zgodności działań Spółki z przepisami prawa, wytycznymi, regulacjami wewnętrznymi oraz dobrymi praktykami
  • identyfikacja i ocena ryzyk braku zgodności oraz rekomendowanie działań zaradczych jak i zarządczych
  • prowadzenie kontroli nadzorczych w zakresie zgodności
  • zarządzanie i zapobieganie konfliktowi interesów w Spółce
  • doradzanie regulacyjne oraz współpraca w zakresie zgodności z innymi komórkami organizacyjnymi
  • opiniowanie regulacji wewnętrznych Spółki w zakresie zgodności
  • prowadzenie procesów wynikających z przepisów AML
  • bieżące raportowanie
  • współtworzenie systemu ochrony danych osobowych w Spółce

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • umiejętność analizy procedur wewnętrznych i przepisów prawa
  • praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa spółek handlowych, prawa ochrony danych osobowych, prawa sektora finansów publicznych
  • wiedza z zakresu kontroli i szacowania ryzyk
  • umiejętność czytania aktów prawnych
  • umiejętność oceny ryzyka prawnego

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych przetwarzanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. z siedzibą w Warszawie. We wszelkich sprawach związanych z administrowaniem Pani/ Pana danymi osobowymi można się kontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych poprzez adres [email protected]

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się na stronie internetowej: https://www.paih.gov.pl/praca

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy