Logo Pracuj.pl

Ekspert – Developer SQL

PGE Systemy S.A.O firmie

PGE Systemy S.A.

Sienna 39

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • T-SQL

Mile widziane

  • Enterprise Architect

  • PowerShell

  • C#

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie hurtowni danych
  • Udział w innowacyjnych projektach dotyczących rozwoju usługi oraz tworzenia
  • nowych rozwiązań wspierających codzienną pracę innych zespołów
  • Wsparcie istniejących rozwiązań
  • Opracowanie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z zespołem deweloperów hurtowni danych oraz analityków i kierowników projektów w implementacji
  • Testowanie i wdrożenie rozwiązań

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość MS SQL - procedury, sql-e, indexy. Mile widziane podstawowe umiejętności optymalizacji zapytań/indeksów
  • tSQL - rozbudowany o funkcje analityczne
  • Bardzo dobra znajomość SSIS
  • Podstawy optymalizacji procesów ETL (SSIS)
  • Znajomość MDM

  • Znajomość Enterprise Architect
  • Znajomość PowerShell
  • Podstawowa znajomość C#/.net
  • Umiejętność obsługi TFS pod kątem: raportowania czasu, repozytorium kodu, procesów automatycznych wdrożeń

To oferujemy

  • System premiowy
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie opieki nad dziećmi
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowy dzień wolny 14 sierpnia z okazji Dnia Energetyka
  • Praca hybrydowa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku

PGE Systemy S.A. jest spółką technologiczną, buduje, rozwija i utrzymuje nowoczesne systemy teleinformatyczne dla całej Grupy Kapitałowej PGE. Spółka aktualnie realizuje kilka dużych projektów rozwojowych, w tym budowę sieci łączności LTE450, i kilkaset innych inicjatyw. Obsługujemy około dwadzieścia tysięcy komputerów i ponad pół tysiąca maszyn wirtualnych.

PGE Systemy, podobnie jak każdą firmę, tworzą ludzie. To największy i najważniejszy kapitał.

PGE Polska Grupa Energetyczna SA

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.

Aktualne oferty pracodawcy
GKPGE/SYS/32/2022

Ekspert – Developer SQL, Sienna 39, Śródmieście, Warszawa