Ekspert do działu analizy i zabezpieczeń ryzyk w biznesie

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 07.08.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 06.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z największych firm szkoleniowo-doradczych w Polsce poszukuje w związku z dynamicznym rozwojem osób:

    Eksperta do działu analizy i zabezpieczeń ryzyk w biznesie
    Miejsce pracy: Rzeszów

    Opis stanowiska

    Eksperci w dziale doradztwa analizy i zabezpieczań ryzyk w biznesie będą mieli za zadania opracowywanie raportów dla klientów w obszarze ryzyk jakie występuję w biznesie i życiu prywatnym przedsiębiorcy oraz pracowników firmy.

    W każdym raporcie będą zawierane informację o:

    • różnicach w zakresach zabezpieczeń
    • aktualnych kosztach
    • rekomendacjach ze strony ekspertów po analizie 20 towarzystw
    • podział na zabezpieczenie majątku, życia, odpowiedzialności cywilnej, zabezpieczenia zdrowia pracowników

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w sprzedaży w branże ubezpieczeniowej.
    • Doświadczenie w sprzedaży u klienta biznesowego.
    • Umiejętności analizy potrzeb klienta oraz pracy na wielu produktach i doradztwie biznesowym.
    • Wysokiej kultury osobistej.
    • Chęć osiągania ponad przeciętnych wyników.
    • Umiejętności budowanie długofalowych relacji
    • Etyki biznesowej

    Oferujemy:

    • Dostęp do wysokospecjalistycznej wiedzy,
    • Prace z ekspertami w wąskich dziedzinach,
    • Możliwość rozwoju i awansu,
    • Prace w młodym dynamicznym zespole,
    • Uczestnictwo w eksperckich szkoleniach,
    • Możliwości budowania własnego zespołu sprzedażowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.