Oferta pracy

Ekspert ds. Administracji Kredytowej

Bank Gospodarstwa Krajowego

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja spełnienia przez kredytobiorcę/emitenta warunków wykorzystania określonych w umowach kredytów i emisji obligacji. W okresie kredytowania kontrola zobowiązań informacyjnych i finansowych, zobowiązań do działania, zobowiązań do zaniechania i innych

  • Administrowanie transakcji, obsługa i kontrola płatności, weryfikacja rozliczeń inwestycji finansowanych przez bank

  • Monitorowanie prawnych zabezpieczeń, w tym nadzór nad kompletnością i aktualnością dokumentacji

  • Bezpośredni kontakt z pracownikami Departamentu Finansowania Strukturalnego/Regionu z obszaru monitorowania realizacji przedsięwzięć oraz przebiegu ich finansowania dla transakcji realizowanych przez tą jednostkę

  • Pełnienie funkcji Agenta kredytu/emisji w transakcjach w ramach konsorcjów bankowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, specjalizacja: ekonomia/finanse/bankowość

  • 3-5 lat doświadczenia w bankowości korporacyjnej, w tym w obszarze finansowania strukturalnego

  • Znajomość dokumentacji kredytowej w standardzie LMA

  • Wiedza z zakresu prawnych zabezpieczeń ekspozycji kredytowych

  • Znajomość zasad funkcjonowania Agenta kredytu

  • Biegła znajomość Microsoft Office, w tym bardzo dobra znajomość Excela

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana umiejętność analizy finansowej przedsiębiorstw

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Dogodna lokalizacja biura (ścisłe centrum)

  • Ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.

Przewiń do profilu firmy