Oferta pracy

Ekspert ds. aktuarialnych / Data Scientist

TUnŻ Warta S.AO firmie

  • Chmielna 85/87, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 133A, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie taryfikacji produktów ubezpieczeń na życie – metody klasyczne i ekonometria,

  • wsparcie w tworzeniu nowoczesnej, aktuarialnej bazy danych (Big Data),

  • przeprowadzanie regularnych i szczegółowych analiz portfela ubezpieczeń w tym parametrów technicznych,

  • analiza techniczna ubezpieczeń grupowych, indywidualnych, bancassurance,

  • opracowywanie zestawień i raportów dla Zarządu,

  • sporządzanie wymaganej dokumentacji aktuarialnej,

  • współpraca z biurem produktowym oraz underwritingiem.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w wycenie ubezpieczeń na życie,

  • doświadczenie pracy w obszarze aktuariatu, statystyki, ekonometrii,

  • znajomość zagadnień z zakresu nauk aktuarialnych i matematyki finansowej,

  • znajomość MS Excel (w tym VBA), SQL,

  • znajomość Prophet, R – mile widziana,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • mile widziane doświadczenie przy kalkulacji MCEV,

  • licencja aktuarialna będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • możliwość dalszego rozwoju,

  • opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

TUnŻ Warta S.A

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy