Oferta pracy

Ekspert ds. AML

Bank Ochrony Środowiska S.A.O firmie

  • Żelazna 32, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Bank Ochrony Środowiska S.A.

Żelazna 32

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie cyklicznych kontroli wewnętrznych oraz przygotowywanie raportów w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu

  • Monitorowanie bieżące, identyfikacja, analiza i weryfikacja poprawności danych o klientach w systemie banku def3000 oraz spójność i kompletność dokumentacji klientów dostarczonej do Banku

  • Bieżąca współpraca z innymi komórkami Banku w szczególności z siecią sprzedaży

  • Wsparcie merytoryczne pracowników sieci sprzedaży z zakresu AML/CFT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie oraz dobra znajomość zagadnień z obszaru przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu

  • Znajomość systemu def3000,pakietu MS Office

  • Umiejętności analityczne

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność i zaangażowanie

  • Doświadczenie w pracy z klientami w banku mile widziane

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju w instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

  • Prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne