Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert ds. Analiz Danych

TU EUROPA SAO firmie

TU EUROPA SA

Gwiaździsta 62

Wrocław

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
z siedzibą we Wrocławiu poszukuje Kandydata do pracy na stanowisku:

Zadania:

  • Sporządzanie analiz i raportów sprzedażowych i finansowych na wewnętrzne potrzeby spółki
  • Raportowanie do spółek nadrzędnych i organów nadzoru finansowego
  • Pozyskiwanie danych z systemów informatycznych i raportowych Grupy Europa
  • Ścisła współpraca z architektem hurtowni baz danych przy budowie i rozwoju hurtowni danych
  • Automatyzacja raportowania z wykorzystaniem języków SQL i VBA oraz narzędzia SAP Business Objects
  • Współpraca z właścicielami biznesowymi przy rozwoju nowych kanałów dotarcia do klienta (e-commerce, call center)
  • Tworzenie rekomendacji dla działań marketingowych i sprzedażowych na podstawie przeprowadzonych analiz danych

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe, preferowane kierunki ścisłe (matematyka, informatyka, ekonometria
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku analitycznym, najlepiej w instytucji finansowej
  • Zaawansowana znajomość SQL i VBA (PL/SQL będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniami Business Intelligence oraz znajomość zagadnień hurtowni danych
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z Google Analytics oraz innymi narzędziami webowymi (GTM, GoogleAds, HotJar)
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, komunikatywność

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
  • Doskonałą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

  • Programy rozwojowe
  • Bezpłatne zajęcia językowe
  • Platforma my benefit
  • Opieka medyczna
  • Karta multisport
  • Spotkania integracyjne
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, w możliwie szybkim terminie za pomocą "Aplikuj".

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez TU Europa S.A. oraz TU na Życie Europa S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Jeżeli w zakresie przesłanych przez Ciebie danych, znajdują się dane szczególnych kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane dotyczące zdrowia), prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym”

Więcej informacji o Grupie Ubezpieczeniowej Europa oraz o procesie rekrutacji znajdziesz na stronie www.tueuropa.pl

Ogłoszenie archiwalne