Oferta pracy

Ekspert ds. Analiz i Implementacji Procedur Compliance

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • Armii Krajowej 28, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Armii Krajowej 28

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca analiza otoczenia prawnego w celu implementacji  do procedur bankowych niezbędnych zmian prawnych;

  • analiza i implementacja standardów Grupy BNP Paribas w zakresie KYC/AML do poziomu krajowego;

  • opracowywanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników banku;

  • udział w inicjatywach dotyczących rozwoju produktów i aplikacji w tym wynikających ze zmian regulacyjnych;

  • tworzenie regulacji i prowadzenie procesu legislacji wewnętrznej w tym zakresie;

  • bieżąca współpraca z jednostkami wewnętrznymi banku;

  • udział w procesie opiniowania umów, procedur i produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane prawnicze lub kierunki związane z bankowością i finansami;

  • 3 lata doświadczenia w bankowości  w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu;

  • wiedza z obszaru zagadnień compliance oraz bankowości (produktów i procedur bankowych);

  • znajomość kluczowych praw, procedur i zasad w zakresie zagrożeń wewnętrznych związanych z sankcjami i embargami, przeciwdziałaniem praniu pieniędzy, walki z korupcją i finansowaniem terroryzmu.

  • umiejętność pracy w zmieniającym się otoczeniu biznesowym i pod presją czasu;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie);

Mile widziane

  • mile widziana znajomość MSSQL.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach banku;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Przewiń do profilu firmy