Logo Pracuj.pl

Ekspert ds. Analiz Opłacalności Przedsięwzięć

PKO Bank Polski SAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowujesz analizy finansowe przedsięwzięć dotyczących sieci oddziałów (tworzenie, likwidacja, modernizacja, zmiana lokalizacji),
  • przygotowujesz założenia biznesowe w zakresie projektów inicjowanych przez Departament,
  • przeprowadzasz oceny efektów projektów zrealizowanych,
  • opracowujesz narzędzia wewnętrzne wspierające funkcjonowanie oddziałów,
  • sporządzasz rekomendacje dotyczące zasadności zgłaszanych wniosków optymalizacji sieci placówek,
  • opracowujesz analizy poziomu konkurencji oraz wykorzystania potencjału mikrorynków działalności placówek banku,
  • współpracujesz z wieloma komórkami/jednostkami w banku realizującymi projekty dotyczące zwiększenia efektywności sieci dystrybucji produktów bankowych.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe: preferowane kierunki: matematyka, statystyka, finanse, ekonomia,
  • posiadasz umiejętność syntetycznego i logicznego myślenia, łatwość w odnajdywaniu oraz rozumieniu zależności przyczynowo-skutkowych,
  • posiadasz wiedzę z zakresu budżetowania kapitałów oraz oceny rentowności przedsięwzięć (mile widziana praktyka w zespołach projektowych i/lub kontrolingowych),
  • masz wiedzę z zakresu zasad i metod oceny efektywności funkcjonowania placówek bankowych, oceny potencjału rynku,
  • znasz doskonale pakiet MS (szczególnie Excel) oraz podstawy VBA, SQL,
  • jesteś osobą kreatywną, samodzielną, dokładną i masz umiejętność pracy pod presją czasu i posiadasz umiejętność formułowania wniosków,
  • nie boisz się wychodzić z inicjatywą i potrafisz określać priorytety.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Ekspert ds. Analiz Opłacalności Przedsięwzięć, Warszawa