Ekspert ds. Analiz Ryzyka Kredytowego

PROVIDENT Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, rozwijanie i utrzymywanie modeli skoringowych i modeli prognoz strat kredytowych

  • Używanie modeli matematycznych / algorytmów z obszaru Data Science (ML / AI)

  • Analizowanie efektywności procesów oceny zdolności i wiarygodności kredytowej

  • Przedstawianie rekomendacji zmian w procesach oceny ryzyka kredytowego kadrze menadżerskiej i Zarządowi spółki

  • Współpraca z przedstawicielami innych rynków w grupie IPF w zakresie rozwoju metodologii budowy modeli skoringowych i modeli prognozy strat kredytowych

  • Branie udziału w projektach z obszaru ryzyka kredytowego i nadzorowanie pracy innych członków zespołu projektowego

  • Rozwijanie środowiska analityczno – raportowego Biura Ryzyka Kredytowego

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe na kierunku: informatyka, matematyka lub ekonomia

  • Masz wiedzę i doświadczenie w obszarze metodologii budowy modeli skoringowych

  • Doskonale znasz język SQL i R/Python

  • Pasjonuje Cię modelowanie statystyczne, w tym machine learning

  • Dobrze czujesz się w obszarze analizy danych

  • Posługujesz się bardzo dobrze językiem angielskim w mowie i piśmie

  • Myślisz analitycznie i jesteś nastawiony na rozwiązywanie problemów

To oferujemy

  • Pracę zdalną

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop