Ekspert ds. Analiz

ALIOR BANKO firmie

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z Produkt Menadżerami zarządzającymi produktami dla klientów indywidualnych – udział w tworzeniu strategii produktowej pod kątem wyznaczania poziomów przychodowych, ilościowych, narzędzi do bieżącej weryfikacji ich wykonania,

  • współpraca z zespołem CRM KI pod kątem planowania kampanii, wymiany danych, szacowania potencjałów, przygotowywania danych raportowych dla prowadzonych kampanii,

  • przygotowywanie strategii dla produktów i usług pod kątem akwizycji przez sieć sprzedaży i Ekspertów produktowych,

  • prowadzenie bieżących analiz danych przy wykorzystaniu narzędzi raportowych,

  • czynny udział w procesie budżetowania,

  • usprawnianie procesów raportowych dotyczących produktów depozytowych klienta indywidualnego,

  • monitorowanie produktów i usług pod kątem wykonania nałożonych planów budżetowych i ilościowych,

  • sporządzanie bieżących raportów sprzedażowych oraz przygotowywanie na ich podstawie analiz,

  • tworzenie prognoz wolumenowych pozwalających na modelowanie wskaźników płynności Banku,

  • przygotowywanie prezentacji na potrzeby Kadry Zarządzającej.

Nasze wymagania

  • znasz w stopniu zaawansowanym SQL (dodatkowym atutem będzie znajomość Teradata),

  • w sposób zaawansowany posługuje się narzędziami pakietu MS Office, szczególnie MS Excel, PowerPoint,

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z analizami dużych ilości danych, budżetowaniem i rozliczeniami realizacji wyników MBO,

  • masz doświadczenie we współpracy z jednostkami zarządzającymi danymi, siecią sprzedaży, zespołami produktowymi, CRM lub kontrolingiem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach związanych z rozwojem Banku,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje