Ekspert ds. Audytu Wewnętrznego

Nest Bank S.A.

Bernarda Chrzanowskiego 11

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przeprowadzanie audytów ryzyk oraz procesów w Centrali Banku

  • Kierowanie zadaniami audytowymi

  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych audytów wraz z rekomendacjami

  • Prezentowanie wyników z przeprowadzanych audytów kierownictwu wyższego szczebla

  • Sporządzanie bieżących analiz i statystyk w zakresie wykonywanych audytów

  • Analiza procedur operacyjnych pod kątem ich efektywności i kompletności

  • Formułowanie wniosków mających na celu usprawnienia funkcjonowania procesów bankowych

  • Monitorowanie wdrożenia rekomendacji, zaleceń pokontrolnych

  • Współudział w corocznej aktualizacji uniwersum audytu, mapy ryzyka i planu audytów

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w bankowości (Audyt lub Ryzyko) lub w firmie doradczej, audytorskiej

  • Wykształcenie wyższe – kierunki finanse, ekonomia, prawo

  • Znajomość procedur i procesów bankowych (w tym systemu zarządzania ryzykiem, system kontroli wewnętrznej)

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wnikliwego identyfikowania kluczowych rodzajów ryzyka oraz precyzyjnego formułowania wniosków

  • Dokładność, terminowość, uczciwość, odpowiedzialność, samodzielność

  • Umiejętność pracy w warunkach stresu (np. prezentując wyniki audytów przez kadrą zarządzającą Bankiem)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Access)

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Posiadanie profesjonalnego certyfikatu, jak np. CIA, CFA, ACCA

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko oraz odpowiedzialną rolę z dużą swobodą działania

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej

  • Wsparcie ze strony Przełożonego

  • Pracę w ambitnym, dynamicznym i zgranym zespole

  • Pracę zdalną

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, karta sportowa, opieka medyczna)

  • Pracę w organizacji, dla której bardzo ważna jest pozytywna atmosfera i dobre samopoczucie pracowników, o które dbamy na przykład poprzez program FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje